en

Administrator JIRA

Wrocław

Odpowiedzialność:

Najważniejsze obowiązki:

  • Administracja platformą JIRA na poziomie aplikacji
  • Administracja serwerem aplikacji Tomcat/Apache i OS (Redhat/SUSE)
  • Przekładanie wymagań biznesowych na konfiguracje nowych projektów JIRA
  • Upgrade platformy JIRA do wyższych wersji (z eksportem danych)
  • Testowanie funkcjonalności workflow oraz wydajności platformy

Dodatkowo do zadań Starszego Specjalisty będzie należało:

  • Projektowanie i implementacja zmian w istniejących workflow
  • Analizowanie wydajności platformy JIRA i proponowanie optymalizacji
  • Automatyzacja czynności związanych z administracją JIRA
  • Integracja platformy JIRA z narzędziami deploymentu, release managementu

Oczekiwany profil:

Idealny kandydat posiada:

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Umiejętności budowania relacji z partnerami biznesowymi
  • Znajomość SQL
  • Znajomość języków skryptowych
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i samoorganizacja pracy.

Dodatkowo Starszy Specjalista posiada:

  • Znajomość i doświadczenie w wykorzystywaniu specjalistycznych pluginów JIRA
  • Umiejętność i doświadczenie w tworzeniu skryptów Groovy osadzonych w JIRA
  • Doświadczenie w administracji dużą instancją JIRA min. 3 lata
  • Doświadczenie w wykorzystaniu języków skryptowych do automatyzacji czynności administracyjnych
  • Doświadczenie w projektowaniu złożonych workflow JIRA

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności.
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B).
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o aplikowanie poprzez formularz umieszczony na stronie lub przesyłanie cv na adres email: praca@coreservices.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Wyślij CV

* Obowiązkowe pola