en

Developer Java

Wrocław

Odpowiedzialność:

Najważniejsze obowiązki:

  •  Projektowanie rozwiązań w technologii JEE.
  • Praca w 5-osobowym zespole.
  • Budowanie i ekstrapolacja aplikacji webowych.
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej.
  • Możliwość rozwoju w kierunku liderskim.

Oczekiwany profil:

  • Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu.
  • Doświadczenie w pracy z usługami REST / SOAP, znajomość frameworków, które je wspomagają (np. CXF).
  • Znajomość JPA / Hibernate.
  • Znajomość Spring.
  • Mile widziana znajomość EJB3 / JMS.
  • Doświadczenie w budowaniu lub eksploatowaniu aplikacji webowych.
  • Znajomość SVN / GIT.
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o aplikowanie poprzez formularz umieszony na stronie

Wyślij CV

* Obowiązkowe pola