en

Programista JAVA (GWT)

Wrocław

Odpowiedzialność:

Najważniejsze obowiązki:
• Tworzenie projektu na podstawie przeprowadzonej analizy biznesowej,
• Udział w projektowaniu oraz implementacji rozwiązań,
• Wdrożenie systemu oraz support,
• Praca przy rozwoju aplikacji.

Oczekiwany profil:

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Biegłą znajomość: Java (JEE/J2EE),
• Znajomość biblioteki GWT,
• Znajomość technologii webowych: CSS, HTML, JavaScript,
• Znajomość technologii: Hibernate, Spring, SQL,
• Dobra znajomość relacyjnych baz danych.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie CV na adres email:praca@coreservices.pl lub aplikowanie poprzez formularz umieszczony na stronie.

Wyślij CV

* Obowiązkowe pola