en

Wdrożeniowiec - Programista SQL

Wrocław

Odpowiedzialność:

Opis stanowiska:
W zależności od preferencji, będziesz mógł dołączyć do zespołu zajmującego się rozwojem autorskiego oprogramowania biznesowego lub do zespołów zajmujących się jego wdrażaniem.

Główne zadania:
• Programowanie relacyjnych baz danych
• Projektowanie i implementacja rozwiązań w oparciu o SQL (a także C# i C++) na podstawie wymagań i uzgodnień z klientem
• Praca nad poprawą i rozwijaniem “standardowej” wersji naszej aplikacji

W zespole wdrożeniowym zajmiesz się ponadto:
• Wdrażaniem systemu klasy ERP
• Obsługą serwisową

Oczekiwany profil:

Idealny kandydat posiada:
• Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość SQL, PL/SQL
• Znajomość dowolnego języka programowania (preferowany C#, C++)
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Chęć rozwoju i poszerzania swojej wiedzy

Dodatkowym atutem będzie:
• Znajomość któregoś z obszarów biznesowych: sprzedaż, logistyka, gospodarka magazynowa i zaopatrzeniowa, WMS, finanse i księgowość
• Znajomość systemu kontroli wersji GIT
• Doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP
• Znajomość metodyki SCRUM

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

• dedykowanego opiekuna administracyjnego
• atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności
• zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B
• pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)
• możliwość rozwoju wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie CV na adres email: praca@coreservices.pl lub aplikowanie poprzez formularz umieszony na stronie

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Wyślij CV

* Obowiązkowe pola