en

Tester oprogramowania

Wrocław

Odpowiedzialność:

Najważniejsze obowiązki:
- Wykonywanie testów manualnych usług SOA z wykorzystaniem aplikacji SoapUI
- Wykonywanie testów manualnych aplikacji użytkownika biznesowego
- Wykonywanie testów regresji z wykorzystaniem zbioru istniejących skryptów automatycznych
- Wykonywanie testów przetwarzań batchowych (ETL, Control-M, Schedulin)

Oczekiwany profil:

Idealny kandydat posiada:
- Doświadczenie w roli testera
- Dobrą znajomość SQL
- Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
- Umiejętność pracy w zespole
- Mile widziana będzie znajomość SoapUI (wykonywanie manualnych testów web serwisów - pisanie skryptów automatycznych będzie dodatkowym atutem)
- Mile widziane certyfikaty ISTQB

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę,
  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie CV na adres email:praca@coreservices.pl lub aplikowanie poprzez formularz umieszczony na stronie.

Wyślij CV

* Obowiązkowe pola