ende

Starszy Administrator IBM iSeries
Administrator IBM DB2

Wrocław

Odpowiedzialność:

Główne obowiązki:

  • nadzorowanie, utrzymanie, optymalizacja i rozwój środowisk AS/400
  • Monitorowanie systemów, aplikacji, synchronizacji DC/DRC (Management Central/Vision Solution Portal/MIMIX),
  • Wdrażanie nowych wersji aplikacji na środowiskach produkcyjnych i testowych (MDCMS - Midrange Dynamics)
  • Rozwiązywanie incydentów i problemów produkcyjnych
  • Monitorowanie oraz analiza metryk systemowych
  • Optymalizacje oraz zarządzanie pojemnością i wydajnością
  • Wsparcie użytkowników środowisk produkcyjnych i testowych
  • Instalacja i testowanie oprogramowania oraz poprawek systemowych
  • Tworzenie skryptów, dokumentacji technicznej i zleceń instalacyjnych
  • Wykonywanie kopii i odtwarzania systemu
  • Konfiguracja Storage/SAN na poziomie systemu operacyjnego
  • Administrowanie IBM Websphere MQ na platformę iSeries
  • Współpraca z administratorami innych aplikacji, programistami i testerami

Oczekiwany profil:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień związanych z systemami IBM iSeries, MIMIX, MDCMS
  • Znajomość metodyki wytwarzania, wdrażania i utrzymania aplikacji
  • Dobrze widziana będzie znajomość standardu ITIL v3
  • Znajomość monitorowania systemów, usług i aplikacji
  • Znajomość umiejętności czytania i analizy dokumentacji technicznej
  • Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa IT

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dowolna forma zatrudnienia (Umowa o Pracę lub B2B)
  • pakiet benefitów (Luxmed, Multisport)
  • szkolenia i świetną atmosferę.

Załącz CV*

* Obowiązkowe pola