ende

C# Developer

Poznań

Odpowiedzialność:

Najważniejsze obowiązki:

  • Operacyjność związana z wymianą danych medycznych oraz szeroko pojętą "Elektroniczną Dokumentacją Medyczną" spójną z międzynarodowymi standardami
  • Obsługa aplikacji internetowej (aplikacja opiera się o ASP .NET WebForms)
  • Obsługa systemu HIS - jest to nasz największy i najbardziej złożony, ciekawy, pełen wyzwań projekt (ASP .NET MVC)

Oczekiwany profil:

Idealny kandydat posiada:

  • Dobrą znajomość C#,
  • Znajomości SQL (Oracle PL/SQL będzie dodatkowym atutem),
  • Doświadczenia w pracy z usługami sieciowymi lub znajomości technologii internetowych (HTML, CSS, JavaScript, jQuery),
  • Znajomości technologii .NET (np. ASP.NET MVC, WCF, WPF+MVVM),
  • Znajomości Git lub SVN,
  • Znajomość React.js lub Angular 4+ będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę,
  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności,
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Załącz CV*

* Obowiązkowe pola