ende

Specjalista IT ds. integracji systemów przemysłowych
Specjalista ds. integracji systemów

Poznań

Odpowiedzialność:

Najważniejsze obowiązki:
• Udział w projektach z zakresu optymalizacji i automatyzacji procesów produkcyjnych,
• Analiza, projektowanie, wdrażanie i testowanie warstwy integracyjnej,
• Analiza błędów i rozwiązywanie problemów w przepływach integracyjnych,
• Dokumentowanie i uzgadnianie wymagań klientów wewnętrznych.

Oczekiwany profil:

Idealny kandydat posiada:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
• Doświadczenie zawodowe związane z integracją systemów IT i systemów przemysłowych,
• Znajomość SQL i technologii baz danych Oracle i MSSQL,
• Znajomość zagadnień związanych z programowaniem w stopniu umożliwiającym min. czytanie/analizowanie kodów źródłowych (VB.NET, C#, sterowniki PLC),
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
• Długoterminowa współpraca,
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport),
• Opiekę dedykowanego opiekuna administracyjnego.

Załącz CV*

* Obowiązkowe pola