ende

Developer Java

Warszawa

Odpowiedzialność:

Zadania:

  • Modelowanie danych
  • Tworzenie silnika aplikacji
  • Tworzenie interfejsów integracyjnych
  • Tworzenie interfejsu użytkownika

Oczekiwany profil:

Wymagania:

  • Biegła znajomość programowania w Java (1.8)
  • Biegła znajomość Spring/Spring Boot
  • Znajomość relacyjnych baz danych (mile widziana EDB)
  • Umiejętność modelowania obiektowo relacyjnego
  • Znajomość frameworków z warstwy prezentacji (mile widziany Angular)
  • Biegła znajomość standardów CSS/HTML5

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę
  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego
  • Współpraca z dużym zespołem projektowym, gdzie istnieje możliwość nauki od bardziej doświadczonych kolegów
  • Możliwość uczestniczenia w różnych projektach wraz z nauką nowych technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)

Załącz CV*

* Obowiązkowe pola