ende

Programista Java / JEE

Warszawa

Odpowiedzialność:

Zadania:

  • Współtworzenie i programowanie warstwy backend oraz frontend dla rozwiązań webowych
  • Współudział w opracowaniu koncepcji rozwiązania dla inicjatywy biznesowej
  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych
    oraz wdrożenia rozwiązania
  • Aktualizacja repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych
  • Stabilizacja wdrożonych rozwiązań
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami
    oraz dobrymi praktykami

Oczekiwany profil:

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku programisty Java/JEE
  • Praca z dużymi środowiskami bazodanowymi (Oracle, MSSQL)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość języka Java i technologii JEE
  • Znajomość Angular w wersji 2.x lub wyższej
  • Znajomości usług sieciowych w standardach SOAP i REST
  • Znajomość relacyjnych baz danych i SQL ze szczególnym uwzględnieniem bazy Oracle
  • Znajomość technologii Spring, Hibernate, AJAX, JavaScript, JPA
  • Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych
  • Znajomość metodyk Agile (SCRUM)
  • Znajomość zagadnień z obszarów CI/CD

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę
  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego
  • Współpraca z dużym zespołem projektowym, gdzie istnieje możliwość nauki od bardziej doświadczonych kolegów
  • Możliwość uczestniczenia w różnych projektach wraz z nauką nowych technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)

Załącz CV*

* Obowiązkowe pola