ende

Senior Java Developer

Łódź/Poznań

Odpowiedzialność:

Zadania na stanowisku:

  • Projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta według procesu Scrum
  • Dokumentacja wykonanej pracy
  • Opieka merytoryczna nad młodszymi programistami

Oczekiwany profil:

Wymagania:

  • Znajomość języka Java (Java SE, Java EE/Spring)
  • Praktyczna znajomość systemów kontroli wersji
  • Znajomość programowania wielowątkowego
  • Znajomość SQL oraz JPA/Hibernate
  • Znajomość technik integracyjnych (messaging/JMS, web services, REST)
  • Umiejętność pisania czytelnych testów jednostkowych i integracyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę
  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego
  • Możliwość uczestniczenia w różnych projektach wraz z nauką nowych technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)

Załącz CV*

* Obowiązkowe pola