ende

Programista Hurtowni Danych /BI

Warszawa

Odpowiedzialność:

Zadania na stanowisku:

  • Projektowanie/modelowanie kompleksowych rozwiązań z zakresu Hurtowni Danych
    i Business Intelligence w technologii SAS
  • Projektowanie i programowanie procesów ETL w Hurtowni Danych
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej oprogramowania dla developerów obszaru Hurtowni Danych
  • Monitorowanie jakości oprogramowania poprzez wykonywanie Code Review
  • Optymalizacja kodów
  • Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania przez nadzór nad testami developerskimi
    i dokumentacją powykonawczą,
  • Wsparcie w zakresie wykonywanie testów wykonanego oprogramowania

Oczekiwany profil:

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie projektowania/modelowania kompleksowych rozwiązań z zakresu Hurtowni Danych i Business Intelligence
    w technologii SAS
  • Doświadczenie w projektowaniu i programowaniu procesów ETL w Hurtowni Danych. Znajomości technologii i narzędzi z portfolio firmy SAS Institute (w tym bardzo dobrze SAS DI)

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę
  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego
  • Możliwość uczestniczenia w różnych projektach wraz z nauką nowych technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)

Załącz CV*

* Obowiązkowe pola