ende

BI / SQL Developer

Warszawa/Poznań/Lublin/Zdalnie

Odpowiedzialność:

Zadania na stanowisku:

  • Współpraca z zespołami projektowymi
  • Udział w pracach analitycznych nad rozwiązaniami BI
  • Projektowanie i tworzenie rozwiązań BI
  • Wprowadzanie zmian w raporcie SSRS – np. dodatkowe pole, dodatkowy parametr
  • Przeprowadzanie zmian w procedurach na SQL Server

Oczekiwany profil:

Wymagania:

  • Komercyjne doświadczenie w pracy z narzędziami BI
  • Znajomość narzędzi raportowania BI, np. Tableau
  • Znajomość SQL, SQL Server SQL and T-SQL ,SSRS, Power BI, SSAS tabular, SSAS MOLAP
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość: ASP.NET WebForms

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego
  • Możliwość uczestniczenia w różnych projektach wraz z nauką nowych technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)

Załącz CV*

* Obowiązkowe pola