ende

Developer PHP

Warszawa

Odpowiedzialność:

Zadania na stanowisku:

  • Rozwój wewnętrznej platformy do obsługi zamówień w modelu dropshippingowym
  • Rozwój platformy B2B, z której korzystają klienci z całego świata
  • Rozwój wewnętrznych programów, skryptów i procesów biznesowych, które jeszcze bardziej zautomatyzują firmę
  • Wdrażanie nowych narzędzi na rynku, które jeszcze bardziej zautomatyzują firmę i zwiększą sprzedaż
  • Integracja z platformami Social Network, sprzedażowymi jak Amazon i innymi środowiskami pozwalającymi na zwiększenie sprzedaży

Oczekiwany profil:

Wymagania:

  • Doświadczenie w PHP
  • Znajomość obiektowych technik programowania
  • Dobra znajomość bazy danych MySQL i Postresql
  • Znajomość HTML, jQuery, Twitter Bootstrap
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji

Mile widziane:

  • Znajomość szyn integracyjnych (np. Mule ESB, Apache Camel)

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę
  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)

Załącz CV*

* Obowiązkowe pola