ende

Senior Java Developer

Warszawa

Odpowiedzialność:

Obowiązki:

  • Projektowanie rozwiązań architektonicznych dla systemu Dingo
  • Stabilizacja systemu po wdrożeniach
  • Doprecyzowanie wymagań z biznesem w celu znalezienia optymalnych kosztowo, wydajnościowo i jakościowo rozwiązań
  • Implementacja rozwiązań wypracowanych z biznesem
  • Wsparcie merytoryczne dla nowych programistów

Oczekiwany profil:

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języków programowania Java 8 i TypeScript
  • Znajomości frameworku Spring, Spring Boot, Spring Cloud
  • Znajomość Angular, HTML, CSS, Angular Material
  • Znajomość narzędzi Git, Maven, Npm, Webpack
  • Mile widziane doświadczenie z pracy z Docker, Kubernetes
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w formule zwinnej (np. SCRUM)

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Biuro w centrum Warszawy
  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)

Załącz CV*

* Obowiązkowe pola