ende

Scrum Master

Warszawa

Poszukujemy doświadczonego Scrum Mastera w projekcie związanym z rozwojem systemu rozproszonego dotyczącego indywidualnych ubezpieczeń grupowych. Praca w formule Scrum we współpracy z Kierownikami Projektu, PMO, Analitykami Systemowymi, Architektami oraz Właścicielami Produktów.

 Obowiązki:

  • organizacja pracy, planowanie i inne czynności związane z metodyką Agile/ Scrumu,
  • współpraca z zespołami projektowymi,
  • Wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność zespołów oraz jakość tworzonych produktów,
  • zarządzanie pracą zespołu zgodnie z : SCRUM, Kanban, BDD, ATDD oraz TDD,
  • edukacja, mentoring oraz coaching członków zespołów deweloperskich, współpraca z Product Ownerem,
  • współpraca z klientem biznesowym,
  • dbanie o ciągłe doskonalenie standardów Scrumu w zespole,
  • wspieranie zespołu projektowego pod względem organizacyjnym i komunikacyjnym we wszystkich fazach projektu,

  • 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, chętnie potwierdzone certyfikatem Scrum,
  • znajomość narzędzi JIRA oraz Confluence,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • mile widziany background techniczny (IT),
  • zdolności analityczne.

Dodatkowe informacje

  • zapewniamy dedykowanego opiekuna administracyjnego,
  • proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności,
  • oferujemy zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
  • zapewniamy dostęp do pakietu benefitów (grupowe ubezpieczenie, opieka medyczna, karta Multisport Plus).

Załącz CV*

* Obowiązkowe pola

NASZE WYRÓŻNIENIA

Cieszymy się, że Core Services już kilkukrotnie zostało wyróżnione nagrodami, które stanowią potwierdzenie dynamicznego rozwoju firmy, świadczą o wysokiej jakości oferowanych usług i umacniają naszą pozycję na rynku IT.