ende

Scrum Master

Kraków

Odpowiedzialność:

Zadania na stanowisku:

  • pełnienie roli Scrum Mastera oraz ewangelizacja podejścia produktowego na różnych poziomach organizacji
  • współpraca z doświadczonym zespołem wytwórczym
  • praca przy transformacji Agile
  • rozwój w kierunku Agile Coacha
  • prowadzenie warsztatów, szkoleń

Oczekiwany profil:

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Scrum Mastera
  • certyfikat Professional Scrum Master
  • mile widziane doświadczenie jako członek zespołów projektowych w obszarze bankowości

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • elastyczne formy współpracy
  • dedykowanego opiekuna administracyjnego
  • opiekę medyczną i kartę multisport

Załącz CV*

* Obowiązkowe pola

NASZE WYRÓŻNIENIA

Cieszymy się, że Core Services już kilkukrotnie zostało wyróżnione nagrodami, które stanowią potwierdzenie dynamicznego rozwoju firmy, świadczą o wysokiej jakości oferowanych usług i umacniają naszą pozycję na rynku IT.