ende

Programista baz danych/ ETL - ODI
Programista ETL

Warszawa

Wybrana osoba odpowiedzialna będzie za rozwój, projektowanie, utrzymanie nowych i istniejących baz danych, rozwiązań do przesyłania danych i procesów ETL. Będzie tworzyła stabilne i niezawodne systemy i metody zarządzania bazami w celu skutecznego dostępu do informacji przechowywanych w bazach danych. Ponadto będzie usprawniała procesy i zapewniała skuteczne dostępy do danych, tworzyła zadania przetwarzania danych oraz przygotowywała warstwę danych do celów analitycznych.

 Zadania:

  • Projektowanie stabilnych, niezawodnych i skutecznych baz danych, procesów ETL i rozwiązań do przesyłania danych – duże wolumeny·
  • Dostrajanie wydajności, optymalizacja i konserwacja systemów danych
  • Modyfikowanie bazy danych i systemów przesyłania strumieniowego zgodnie ze specyfikacjami, testowanie
  • Rozwiązywanie problemów z użyciem baz danych
  • Współpraca z innymi programistami w celu ulepszania aplikacji i ustalania najlepszych praktyk
  • Zbieranie wymagań użytkowników i identyfowanie nowych funkcji
  • Opracowywanie instrukcji technicznych i szkoleniowych
  • Zapewnianie wsparcia zarządzania danymi dla użytkowników
  • Upewnianie się, że wszystkie programy baz danych spełniają wymagania firmy i wydajności
  • Badanie i sugerowanie nowych produktów, usług i protokołów baz danych

  • 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dużej, globalnej organizacji
  • Doświadczenie jako programista baz danych i ETL
  • Znajomość Oracle Data Integrator (ODI)
  • Znajomość narzędzi  Big Data, takimi jak Kafka, Hive, Impala, MongoDB, Spark
  • Doświadczenie w zarządzaniu danymi (np. uprawnienia, odzyskiwanie, bezpieczeństwo i monitorowanie)
  • Znajomość SQL
  • Zdolność do zrozumienia wymagań użytkowników i nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – praca w środowisku międzynarodowym

Dodatkowe informacje

  • Oferujemy długoterminową współpracę,
  • Zapewniamy dedykowanego opiekuna administracyjnego,
  • Proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności,
  • Oferujemy zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
  • Zapewniamy pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Załącz CV*

* Obowiązkowe pola

NASZE WYRÓŻNIENIA

Cieszymy się, że Core Services już kilkukrotnie zostało wyróżnione nagrodami, które stanowią potwierdzenie dynamicznego rozwoju firmy, świadczą o wysokiej jakości oferowanych usług i umacniają naszą pozycję na rynku IT.