ende

Consultant Guidewire

Warszawa

Odpowiedzialność:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie analiz biznesowych, definiowanie wymagań funkcjonalnych i testowanie tworzonych rozwiązań
  • wsparcie koordynacji projektów zwinnych
  • współpraca z programistami, innymi analitykami i testerami przy realizacji oraz wdrażaniu nowych rozwiązań
  • bezpośrednia współpraca z zespołami klientów

Oczekiwany profil:

Wymagania:

  • znajomość JAVA, Gosu lub innych języków obiektowych
  • doświadczeniew tworzeniu systemów w oparciu o technologie Guidewire
  • dobra znajomość języka angielskiego - współpraca międzynarodowa
  • znajomość metodologii tworzenia systemów informatycznych i inżynierii oprogramowania

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w branży bankowej lub ubezpieczeniowej
  • znajomość języka niemieckiego

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • elastyczne formy współpracy
  • dedykowanego opiekuna administracyjnego
  • opiekę medyczną oraz kartę multisport

Załącz CV*

* Obowiązkowe pola

NASZE WYRÓŻNIENIA

Cieszymy się, że Core Services już kilkukrotnie zostało wyróżnione nagrodami, które stanowią potwierdzenie dynamicznego rozwoju firmy, świadczą o wysokiej jakości oferowanych usług i umacniają naszą pozycję na rynku IT.