ende

Programista ETL

Warszawa

Odpowiedzialność:

Obowiązki:

  • Analiza procesu
  • Budowa oprogramowania
  • Przeprowadzanie testów i optymalizacja
  • Przygotowanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej

Oczekiwany profil:

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracach rozwojowych hurtowni danych, w sektorze bankowym, opartych na Oracle DB
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w dużymi wolumenami danych
  • Ekspercka znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych oraz języka SQL
  • Ekspercka znajomość języka programowania PL/SQL na środowisku Oracle 12c
  • Bardzo dobra znajomość programowania na platformie integracyjnej Informatica PowerCenter (wersja 9.x)
  • Doświadczenie w optymalizacji kodu SQL i PL/SQL
  • Znajomość systemu Unix (HP-UX) oraz języków skryptowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość programowania na platformie Oracle Business Intelligence
  • Wykształcenie wyższe informatyczne

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Aktualnie pracę zdalną w pełnym wymiarze, później do 2 dni w tygodniu
  • Długoterminową współpracę
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego

Załącz CV*

* Obowiązkowe pola

NASZE WYRÓŻNIENIA

Cieszymy się, że Core Services już kilkukrotnie zostało wyróżnione nagrodami, które stanowią potwierdzenie dynamicznego rozwoju firmy, świadczą o wysokiej jakości oferowanych usług i umacniają naszą pozycję na rynku IT.