ende

Administrator Oracle

Warszawa

Odpowiedzialność:

Zakres obowiązków:

  • Administracja bazami danych Oracle 11g i 12c, 19c
  • Administracja systemami Linux (dystrybucja Centos Linux, Redhat)
  • Pisanie skryptów i komend w bash

Oczekiwany profil:

Wymagania:

  • Doświadczenie we wdrażaniu aktualizacji baz danych i systemów operacyjnych Linux i Windows;
  • Podstawowa znajomość administracji bazami danych PostgreSQL
  • Podstawowa znajomość administracji systemem VMWare
  • Doświadczenie w nadzorowaniu systemu backupowego
  • Doświadczenie w  zarzadzaniu schematami, obiektami bazodanowymi takimi jak: tabele, indexy, widoki, synonimy, procedury, pakiety

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Elastyczne formy współpracy
  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego
  • Opiekę medyczną oraz kartę multisport
  • Długoterminową współpracę

Załącz CV*

* Obowiązkowe pola

NASZE WYRÓŻNIENIA

Cieszymy się, że Core Services już kilkukrotnie zostało wyróżnione nagrodami, które stanowią potwierdzenie dynamicznego rozwoju firmy, świadczą o wysokiej jakości oferowanych usług i umacniają naszą pozycję na rynku IT.