ende

Architekt Systemów Informatycznych

Warszawa

Odpowiedzialność:

Zadania na stanowisku:

  • Współpraca/konsulting w tworzeniu specyfikacji wymagań
  • Udział w projektach przy tworzeniu nowatorskich systemów internetowych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii (Angular)
  • Nadzór merytoryczny w zakresie projektowania technicznego, wytwarzania kodu źródłowego oraz dostarczania dokumentacji
  • Zapewnienie wykonalności wymagań biznesowych poprzez ich akceptację techniczną oraz szacowaniem pracochłonności projektowania
    i implementacji
  • Opracowanie wymagań technicznych oraz standardów i metodyk w zakresie wyznaczonych technologii i systemów
  • Realizację prac w projektach Agile oraz kaskadowych z udziałem dostawców wewnętrznych oraz zewnętrznych, a także współpracę
    z innymi rolami procesu wytwórczego
  • Nadzorowanie prac implementacyjnych i odbiór kodu źródłowego oprogramowania oraz tworzenie dokumentacji technicznej
  • Utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych
  • Kontrolę jakości i odbiór prac zespołów wytwórczych

Oczekiwany profil:

Wymagania:

  • Praktycznej wiedzy i umiejętności w zakresie metodologii tworzenia i implementacji systemów informatycznych, wzorców projektowych i architektonicznych, relacyjnych baz danych, serwerów aplikacyjnych oraz integracji systemów IT
  • Praktycznej znajomość bibliotek i technologii zw. z tworzeniem aplikacji internetowych (Angular, HTML5, CSS)
  • Wiedzy z obszarów technicznych: programowanie (JAVA), Web (np. HTML, RWD, WSDL, REST), Bazy danych (Oracle, PostgreSQL, Informix), serwerów (TCserver, JBoss)
  • Znajomości narzędzi i technik wsparcia procesu wytwórczego oraz zarządzania repozytorium kodu (GIT, SVN)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku odpowiedzialnym za projektowanie systemów informatycznych
  • Udział w projektach z użyciem zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania
  • Umiejętności zarządzania zespołem wytwórczym

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę
  • Elastyczne formy współpracy
  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego
  • Dofinasowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty multisport
  • Możliwość pracy zdalnej

Załącz CV*

* Obowiązkowe pola

NASZE WYRÓŻNIENIA

Cieszymy się, że Core Services już kilkukrotnie zostało wyróżnione nagrodami, które stanowią potwierdzenie dynamicznego rozwoju firmy, świadczą o wysokiej jakości oferowanych usług i umacniają naszą pozycję na rynku IT.