ende

Project Manager

Warszawa

Odpowiedzialność:

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie projektów
  • Zarządzanie ryzykiem związanym z realizacją  projektu
  • Zarządzanie budżetem projektu
  • Zarządzanie oraz prowadzenie zespołu
  • Współpraca z kadrą Zarządzającą oraz innymi działami firmy

Oczekiwany profil:

Wymagania:

  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów CRM, preferowany Salesforce
  • Znajomość standardów i metodyk zarządzania projektami
  • Komunikatywność
  • Dobre umiejętności negocjacyjne
  • Doświadczenie w analizie wymagań, modelowaniu procesów biznesowych, tworzeniu dokumentacji projektowej oraz prezentacji dla kadry Zarządzającej
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze migracji i czyszczenia danych oraz opracowania procesów biznesowych

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Elastyczne formy współpracy
  • Długoterminowa współpracę
  • Opiekę medyczną, kartę multisport
  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego

Załącz CV*

* Obowiązkowe pola

NASZE WYRÓŻNIENIA

Cieszymy się, że Core Services już kilkukrotnie zostało wyróżnione nagrodami, które stanowią potwierdzenie dynamicznego rozwoju firmy, świadczą o wysokiej jakości oferowanych usług i umacniają naszą pozycję na rynku IT.